Roztančená žena

Klub pro rozprouděnou energii a radost v těle.

Ztratila ses sama sobě?

Snažíš se být skvělá máma a partnerka, dělat dobře svou práci a schází ti prostor pro sebe? Tak to nejsi jediná. A ani to není jenom špatně, protože se ti naskytla příležitost něco změnit.  Nastal čas objevit, kdo doopravdy jsi, a po čem toužíš. Přestat život přežívat a začít prožívat.

Necítíš se dobře ve svém těle?

Možná ti zrovna došla šťáva a jsi vyčerpaná, prázdná, podrážděná. Pak tě zvu na cestu rozprouděné energie, probuzeného těla a objevování ženských darů. Nauč se doplňovat své zásobníky svou energií, probuď své sebevědomí a začni se cítit krásně a sexy. 

Pohybuješ se ve světě mužské energie a baví tě to, jenom nevíš… 

… jak u toho být ženou a užívat si to? Možná máš strach, aby tě nesemlely emoce, abys v ženskosti nepřišla o svou sílu. Pojď roztančit život ve své ženské energii a poznat, že i v mužském světě můžeš být přirozeně ženská a u toho úspěšná.

Zvu tě do klubu ROZTANČENÁ ŽENA

Pojď rozproudit svou energii, probudit své tělo a naladit se na své potřeby.

Budeme tančit a praktikovat všímavost.


Mám pro tebe
prožitkové taneční workshopy pro krásný pocit v těle i na duši.

Pozvu tě na ostrůvky radosti – krátké taneční a všímavé praxe, pro radost a potěšení v každodennosti.  

Každý měsíc se trochu hlouběji podíváme na jedno téma, kterým se protančíme a uděláme několik kroků k tomu, aby ses v něm cítila lépe, sebejistěji a prožívala jej v radosti. 

Osvoj si návyky žen, které si užívají sebe, svého těla i svého života. 

Pozveš do života ostrůvky radosti

chvilky, které budou jenom pro tebe a o tobě. Pár minut denně t mohou vrátit ztracenou radost a přivézt tě zpátky k sobě.  

 Rozproudíš energii v těle

a budeš mít opět chuť do života i práce. Probudíš svou kreativitu a místo výmluv ti budou přicházet nápady. 

Odložíš automatismy a náhražky.

A klesne tvá spotřeba čokolády. Začneš vnímat, co doopravdy potřebuješ a dopřávat si to. Čokoláda pak nebude tvou útěchou, ale oslavou.

Co tě v klubu čeká?

               Každý měsíc budeme tančit na jedno téma a krok za krokem pozveme do života změnu, po které toužíš.

Září: Smyslná žena.

Potěšení není za odměnu. Naopak, je naším primárním zdrojem energie. Zapojíme naše smysly a pozveme potěšení i do nejobyčejnějších okamžiků života.

Říjen: Milenka a matka.

Jak probudit v mateřství svou vnitřní milenku a objevit nové dimenze intimity a lásky (partnerské, mateřské i té k sobě).

Listopad: Mé tělo je můj dar.

Naše tělo je moudrý rádce a nádherný nástroj k životu. Když opustíme nadvládu mysli a tyto dva aspekty našeho života propojíme, otevřou se nám nové dimenze.

Prosinec: Dary konců a začátků.

Závěr roku s sebou přináší šanci reflektovat, zpomalit a dopřát si fáze odpočinku a dočerpání energie. Propojíme se s rytmem roku a dosytíme své potřeby.

Další témata budou doplněna průběžně.

Témata si prožiješ a zpracuješ z několika úhlů.

Každý měsíc dva taneční prožitkové workshopy.

Slovem a hudbou tě pozvu do prožitku. Nebudeš se učit choreografii, ale probouzet tělo, tančit s emocemi a zvát do života hravost, potěšení a nové možnosti. Mysl a tělo se vzájemně ovlivňují a skrze tanec tak můžeš probouzet svůj potenciál a vyšlapávat nové cesty. 

Hodinové workshopy budou probíhat na ZOOMU a bude z nich záznam. 

Každý týden inspirace k tanci a praxi všímavosti. 

Povedu tě k tomu, aby sis začala vytvářet ostrůvky radosti a takové chvilky se staly součástí tvého života. 

Když na pár minut denně zaměříš svou pozornost správným směrem, začnou se dít veliké věci. Tanec, pohyb a techniky mindfulness jsou skvělé nástroje, jak věci uvidět, přijmout a změnit.

MĚSÍČNÍ MASTERCLASS

Pokud chceme ve svém životě něco změnit, je třeba začít dělat něco jinak.

Jenže mi často nevíme, kde začít a jak na to. V měsíční tématické masterclass si posvítíme na důležité aspekty měsíčního tématu a získáš tak inspiraci a motivaci k zamyšlení a hlavně k akci. 

Můžeš pak své kroky zaměřit správným směrem a přivítat v životě víc radosti, energie a sebejistoty. Pro sebe, pro rodinu, v partnerství i v práci. 

S Niky jsem se protančila sama k sobě. Tanec se vrátil do mého života a otevřel krásné zkoumání sebe samé, zkoumání ženy ve mně, zkoumání všech jejích stránek a její proměnlivosti. Znovu a znovu jsem se poznávala: “To jsem já!”. “To je o mně!” A není to tím, že by mne tak dokonale znala, ale tím, že je žena stejně jako já a uvědomuje si to celou svou bytostí. Je úžasné, že k tomu umí dovést i ostatní ženy. Včetně mne. Niky podání je velmi srozumitelné, otevřené, uchopitelné. Přes každodenní maličkosti se dostáváte k obrovským věcem! Má můj veliký obdiv a obrovský dík!

Veronika Šenková

Zeptala jsem se žen, které se mnou začaly tančit, jaký byl jejich největší
AHA moment.

Tanec s Nikolkou nebyl “jen” tanec, byl to ŽIVOT. Nikdy bych nevěřila, co vše to se mnou udělá, co vše to ve mně způsobí. Byl opravdový, silný, hluboký, niterní, něžný, laskavý, láskyplný.  Slzy se draly proudem ven a na povrch vystupovaly zamlčené bolístky. Neskutečné propojení se sama se sebou. Byl to neskutečný zážitek, který mi pomohl zasadit semínko odvahy a chtíče. Odvahy kráčet po cestě taková, jaká jsem- svá, jedinečná a výjimečná. A za to patří můj srdečný dík ženě, která mi to vše ukázala v té nejvyšší autentičnosti a lehkosti s tancem – Nikolce.

Katka Králová

Bonusy

Členství v KLUBU ROZTANČENÁ ŽENA je spojeno s mnoha hodnotnými BONUSY.

Přístup do KNIHOVNY: 

záznamy workshopů,

zajímavé rozhovory,

audio a video materiál k praxi

 

Přístup k PROGRAMŮM:

Ostrůvky radosti 

Tanči svůj život 

Tanec divošky 

Aktivace smyslů 

PLAYLISTY

Oblíbené tématické playlisty s hudbou, která tě každý den pozve do tanečního prožitku.

Kdo tě bude provázet?

NIKY MELIA

Jsem žena, partnerka, máma a tvůrkyně. Tančím se slovy a mluvím tancem. Miluji rozprouděnou ženskou energii a krásný pocit v těle. Dlouhé roky jsem žila odpojená. Od sebe i svého těla. Pak jsem jednoho dne šla tančit v dešti a něco se změnilo. Objevila jsem své ztracené poklady a začala tančit svůj život. Moje energie je nakažlivá a proto pracuji jako mentorka a lektorka žen. Učím je tanci, všímavosti a naladění na jejich jedinečný rytmus.

Co vám často vrtá hlavou?

Jak budou workshopy probíhat? Musím někam jezdit?

Taneční prožitkové workshopy budou probíhat on-line na platformě ZOOM, kam se jednoduše přihlásíš.  Můžeš se připojit během workshopu, kameru zapnout či vypnout, a tančit v pohodlí domova a přito m ne sama.

Co když se mi termín workshopu nebude hodit?

Z každého workshopu uděláme záznam, který zůstane 2 týdny k dispozici v členské sekci. Takže si workshop můžeš užít, až budeš mít chvilku pro sebe, nebo si jej nakouskovat.

Budu mít na všechno čas?

Klub je koncipován na dvou rovinách. Jednou jsou dva hodinové prožitkové workshopy. Druhou taneční a všímavá praxe do všedních dnů. Tak , aby it zabrala jenom pár minut denně. Tanec a ty všímavé chvilky, které díky němu strávíme, jsou naší nabíječkou energie i odpočinkem, díky kterým se nám zlepší nálad i energie. A čas tak neztrácíme, ale získáme.

Nejsem tanečnice, je klub pro mě?

Já jsem přesvědčená o tom, že tanec je naší přirozeností. Akorát jsme na to zapomněli a tak se připravujeme o zdroje energie. Cílem KLUBU je, abys roztančila sebe, své tělo, svou energii a pocítila opět svou sílu. Aby sis dovolila tanec v každodenním životě a přestala se starat o to, co si myslí ostatní. Věřím, že v klubu roztančíš svůj život.

Co když KLUB není pro mě?

Po vstupu do klubu na minimálně 3 měsíce máš 2 týdny na rozkoukání. Pokud by se ti v klubu nelíbilo, můžeš se odhlásit a já ti vrátím celou částku nazpátek.

Děkuji  za nádherný a nezapomenutelný taneční zážitek. Musím přiznat, že jsem si úplně nebyla jistá, zda je tato pro mě, introvertní a analyticky laděnou bytost, to pravé. Na druhou stranu ale vím, jak moc je důležité jít do hloubky sama sebe a dovolit si čas pro sebe. Vzkázala bych všem ženám, že tanec je bezvadný způsob, jak se odpoutat od všech povinnosti, starostí a zahlcenosti a napojit se na úplně přirozenou radost a vnitřní zdroj energie.
Denisa Jaukerová

Bylo to naprosto senzační! Niky nás nádherně provázela tanečním prožitkem, po dlouhé době jsem dokázala vypnout hlavu a opravdu nechat tělo vyjádřit emoce, reagovat na hudbu v bezpečném prostředí, kde se nemusíte stylizovat do žádné role ani kontrolovat, zda zapadnete. Jste prostě dobře a správně. Tanec jsem vždy milovala, avšak vlivem každodenního života na to jaksi zapomněla. Niky v nás dokázala rozfoukat ten plamínek a na konci jsme všechny krásně hořely a zářily. Nezapomenutelný zážitek, moc děkuji, Niky!

Viola Sekaninová

Členství v Klubu

Poznej konečně ženu, kterou doopravdy jsi a už nebudeš chtít být nikým jiným. 

Každá cesta začíná prvním krokem a ty můžeš svůj první krok k sebevědomé a sexy ženě udělat ještě dnes. 

Zajímá tě ještě něco? Napiš mi a ráda ti odpovím.

2 + 3 =

Mapa - S láskou k jídlu, laskavě k sobě.

Chceš najít svou cestu v džungli zdravého stravování a životního stylu? Zjisti, kde právě stojíš a nastav si směr! Připravily jsme pro tebe mapu, díky které se lépe zorientuješ. 

Děkuji Vám za zájem o mapu - S láskou k jídlu, laskavě k sobě. Potvrďte prosím svou e-mailovou adresu kliknutím na odkaz v mailu, který na Vás čeká ve schránce. Možná se zatoulal do hromadných zpráv či do spamu, tak se podívejte i tam. Po potvrzení adresy Vám další E-mail přinese slíbenou mapu.